PersonelAlımıVar.Net

Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Şartları

Fatura ödeme merkezi bayiliği almayı düşünenler için fikirlerimizi sunuyoruz. Faturalar milenyum çağındaki insanlığın başına bela olan konulardan biri. Elektrik, telefon , su , İnternet faturası gibi adını çoğaltabileceğimiz faturalar maaşımızın yarısını yok eder hale gelmişlerdir. Üstelikte maaşımızın yarısını verebilmek için onlarca kuyruğa giriyoruz. Zamanımızı ve enerjimizi kaybediyoruz. Gelişen yeni dünya sistemine göre artık fatura ödemek için saatlerce kuyrukta bekleme derdi son buluyor. Artık fatura ödeme merkezleri ve gelişen teknoloji sayesinde İnternet’ten hatta telefondan bile yatırabiliyoruz.

Ödeme merkezi açmaya olanak tanıyan yeni sistemler sayesinde artık herkes fatura ödeme merkezi açabilecek durumda. Fatura ödeme merkezi açarak sizde hem kar oranı yüksek bir işle uğraşmış olursunuz hem de halka karşı kolaylık yapmış olursunuz. Elektrik fatura ödeme merkezi açmak isteyenlerin sayısı çok fazla bunun yerine tüm faturaları kapsayan bir ödeme merkezi açmak daha marjinal olacaktır. Bu sayede geniş olanaklarla büyük paralar kazanabilirsiniz.

 

Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Şartı Var mı?

Bayi olma şartları hakkında kesin ucu kapalı bilgiler yoktur. Fakat genel bilgilere göre ödeme merkezinin işlek bir cadde de olması aranan ilk kurallardandır. İkinci kural ise açacağınız bayinin olduğu semtte belli bir nüfus sayısının aşılması gerekir. Ödeme merkezi bayiliği ne kadar kazandırır diye soracak olursanız küçük bir hesaplama yapalım. Günde 200 fatura aldığınızı varsayacak olursak her faturadan 5₺ komisyon alındığında günde 1000₺ kazanmış olursunuz. Ayda ise 30 bin lira ya yakın para kazanmış olursunuz. Asgari ücretin 17000 lira civarında olan ülkemizde bu para çok iyi bir miktar.

Ödeme sistemi hakkında da biraz bilgi vermek isterim. Öncelikle PTT gibi fatura ödenen yerler ile anlaşma yaprak elektronik sistemlerini kendinize almanız gerekir. Daha sonra açmış olduğunuz bayiliğe gerekli yeterliliğe sahip bireyleri koyarak kendi ödeme merkezinizi açmış olursunuz. Bankalarla da iletişime geçerek bayilik alabilme imkanınızın da bulunduğunu söyleyeyim. İNG Bank fatura ödeme bayiliği şartları hakkında bankanın İnternet sitesine girerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada bankalardan bayilik vermedeki en iyi şartları sunan bankanın ing bank olduğunu söylemek isterim.

BURAYA tıklayarak bayilik alabileceğiniz fatura ödeme merkezleri hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.