PersonelAlımıVar.Net

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde plastik bardak paketleme işi adlı yazımız ile sizlere bu ek iş kategorisini tanıtacağız. Günümüzün zorlu yaşam koşulları işsiz olan ve işi olup geçinemeyen tüm vatandaşlarımızı ek iş araştırmalarına kattı. Bir çok vatandaşımız internet üzerinden evde ek iş imkanlarını araştırmaktadır. Evden para kazanma yöntemleri bularak kendilerine bir ek gelir sağlamak için uğraşmaktadırlar. Evde iş imkanı ile para kazanma konusunda ki işlerden biriside evde plastik bardak paketleme işidir. Sizleri sıkmayacak ve ek iş olarak yapabileceğiniz bu işten iyi de bir gelir elde edebileceksiniz. İsterseniz tek başınıza yapabilirsiniz veya bir grup çalışması ile daha fazla ürün üretebilirsiniz.

 

Paketleme İşinin İncelikleri Neler?

Evden çalışarak para kazanmayı kim istemez? Evde iş imkanı kategorilerini daha çok araştıran kısımlar ev hanımları olmaktadırlar. Boş zamanları fazla olduğundan dolayı bir iş ile meşgul olmak ve eve bir gelir sağlamak istiyorlar. Haklılar da tabi. Bu ek işler sizleri sıkmayacak yormayacak işlerdir. Geriye kalan şey ise evde plastik bardak paketleme işi verecek olan bir firma ile iletişime geçmeniz. Bu firmaları bulabilmek için internetten ufak araştırmalar yapabilir veya yorum kısmına bilgilerinizi yazabilirsiniz. Eğer iş veren firma olursa sizlere ulaşması kolaylaşacaktır. Diğer yollar ise çevrenize haber salmak olabilir. Evde ek iş aradığınızı tanıdıklarınız dostlarınız bilsin. İlla bir yerden birileri duyup sizlere iş getirir.

 

Eve İş Veren Firmalar

Plastik bardak paketlemesi sizi yormayacak bir ek iştir. Evde ek iş yapmanın en zevkli ve en çok tercih edilme sebepleri zaten en evde olmanızdır. Evinizin rahatlığını hiç bir iş yerinde bulamazsınız. Eve ek iş veren firmalar ile anlaştığınızda evinize kadar getirilecek olan malzemeleri hazır hale getirmeniz gerekecektir. Anlaşmanın başında belirtilen adet miktarı kadar evinize bardaklar gelir bunları sizlerin paketlemeniz gerekecektir. Firma belirtmiş olduğu tarihte ürünleri almaya gelecektir. Sizlere ise ücreti temin edecektir. Bu şekilde evde ek iş ile para kazanmaya başlıyor olacaksınız.

Yukarıda belirtiğimiz gibi ek iş istiyorsanız iş veren firmaların sizlere ulaşmasını kolaylaştırmak adına yorum kısmına mail ad soyad yazarsanız sizlere dönüş yapabilirler. Diğer ek işler için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Emine karademir dedi ki:

  Bardak paketleme

 2. Mehmet dedi ki:

  Evede ekis yapak istiyoruz esimle dah once yaptik kutahya merkezde otoruyorum

 3. Filiz dedi ki:

  Merhaba ben Çanakkale çan ilçesinde oturuyorum ise ihtiyacim var cocuklarim var onlardan dolayı evde calisabilecegim is ariyorum boncuk isi yapiyodum ama bitti elimden her ise yatkindir.geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

 4. Emine karaoğlu dedi ki:

  Evde paketleme

 5. Emine karaoğlu dedi ki:

  Ek iş

  1. gonul dedi ki:

   Ben bilecikte oturuyorum ek is ariyorum

 6. Nalan dedi ki:

  Bende bu isi ek is olarak yapmak istiyrm

 7. Özlem dedi ki:

  Merhaba,Denizlide yaşıyorum daha öncede bu tarz işlerde deneyimim olmuştur ekip halinde hızlı bir şekilde çalışıyoruz sizler içinde uygun ise bu başvuruya talebim iyi günler diliyorum.

 8. muhammed safa varol dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Şuheda dedi ki:

  Erzurumda yaşıyorum evde paketleme işini de en hızlı şekilde yaparım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Leyla dedi ki:

  Corumda oturuyorum evde plastik bardak paketlemek istiyorum

 11. Yasemin dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var bende paketleme işi yapmak istiyorum

 12. Cennet avcı dedi ki:

  Bana hemen dönüş yaparmısınız lütfen

 13. Metin kaya dedi ki:

  Evdecek iş istiyorum