PersonelAlımıVar.Net

Evde Kurdele İşi Yapmak

Evde ek gelir getirecek işlerden bir diğeri de evde kurdele işidir. Evde kurdele işi veya kurdele işi yaparak para kazanan birçok kişi biliyoruz. Özellikle kadınların kolayca yaptığı bu iş hem zevkli, hem de kolay olduğu için kadınlar tarafından çok tercih edilen bir ek iştir.

Öğrenciler, ev hanımları kurdele işinden para kazanarak ek gelir elde etme şansı yakalıyor. Bu işi yapabilmek için kurdele yapılışını öğrenmek yeterli olacaktır. Bu işi de ister örneklerine bakarak, isterseniz de İnternette yer alan videoları izleyerek öğrenebilirsiniz. Eğer halk eğitim merkezlerinin açtığı kurdele işi kurslarına katılırsanız daha profesyonel iş yaparak, daha çok tutulursunuz bu da daha çok ek gelir elde etmenizi sağlar.

 

Kurdele İşi Zor mu?

Kurdele işi hem çok zevkli hem de yapılışı çok kolay olduğu için birçok kişinin tercihi olmaktadır. Evlere kurdele işi veren kişiler evde ek iş yapacak olanlara kurdele ve numuneleri getirip teslim ediyorlar. İşin tesliminde de ödeme yapıyorlar.

Bu işi diğer ek işler gibi sadece kendiniz veya bir grup hali de, ailecek ya da arkadaşlarla ekip kurarak daha seri olarak yapabilirsiniz. Bu da işinizin büyümesine yardımcı olur. Evde para kazanma yollarından bir tanesi olan kurdele işi yapılışında kurdelelere şekil verilerek iğne- iplik ile tutturulmaktadır. Hazırlanan kurdeleler iç çamaşırı, hediyelik ve kozmetik firmaları tarafından değerlendirilir ve alınır. Evde kurdele işi yaparak ek gelir kazanmak için sipariş alarak çalışılırsa daha hızlı para kazanma şansınız olur. İç çamaşır firmaları, hediyelik- bijuteri ve çeyiz malzemeleri satan mağazalar ile anlaşmak sizler için en iyisi olacaktır.

Dilerseniz sizlerde evinizde yapabileceğiniz işi, bulunduğunuz ili ve iletişim bilgilerinizi (Telefon Hariç) yorum kısmından ekleyerek evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Cok acil is istiyom vanda yasiyom bize donus yapin

 2. nejla yavuz dedi ki:

  eskısehırde oturuyorum acıl evde yapabılecegım ıs ıstıyorum lutfen

 3. ümran kilic al dedi ki:

  Vanda oturuyorum oaketleme işi istiyorum Lütfen geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 4. Anonim dedi ki:

  Vanda yasiyorum hertur paketleme isi yaparim cevap bekliyorum tesekurler