PersonelAlımıVar.Net

Evde Kına Paketleme İşi 2024

Evde kına paketleme işi ile ek gelir elde etmek artık mümkün. Evde iş imkanı gittikçe gelişiyor. Çok değişik işler artık evlere verilmeye başladı. Fakat unutulmamalıdır ki insanlar artık bu işlerin farkına vardılar. Kolay para kazanma olarak bu ek işlere çok talep gösteriyorlar. Bir firma ek iş ilanları yayımladığı zaman çok fazla başvuru olmaya başladı. Evlere iş veren firmalar çoğu zaman ilan yayımlamazlar. Siz iletişime geçerek evde iş yapmak istediğinizi belirtiniz onlarda eve iş verir.

Özellikle bu işe ev hanımları ve öğrenciler çok talep gösteriyor. Ek iş kategorilerin en çok tercih edilenlerinden birisi kına paketleme işidir. Sizlerde evlere iş veren firmalara ulaşmanız ardından kına paketleme yaparak para kazanabilirsiniz.

 

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Kına paketleme işi ne kadar kazandırır diye düşünüyorsanız öncelikle bu işe ne kadar vakit ayıracağınızı bilmeniz gerekir. Ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar çok fazla para kazanma şansı yakalarsınız. Ortalama bir şey diyecek olursak 2 3 saatte aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

 

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Kına paketleme işi veren firmalar sayesinde bu işler yapılmaktadır. Bir çok kına firması evde paketleme işi verilir diye ilanlar yayımlıyor. Bu ilanlardan faydalanmak adına internette de güncel şekilde dolaşıyor olmak gerekiyor.

En önemlisi kına paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz, hangi ilde bulunuyorsanız o ile özel kına firmalarını araştırabilirsiniz. Yaz aylarıyla birlikte bu işte canlılık çok artıyor.

Ek işlerin güzel yanı da istediğiniz zaman bırakabilmeniz. Örneğin 2 3 aylığına yapıp 5, 10 bin TL kazanabilirsiniz. Ardından işten ayrılabilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeniz filan bulunmadığından içiniz rahat olabilir. Fakat iş sürecinde işi doğru yapmalısınız ki firma sizden memnun kalsın, aranızda sorun çıkmasın ve ücretinizi ödesin.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  Cevap verirmisniz

 2. Hava dedi ki:

  Evde kına paketlemek istiyorum

 3. Meryem çorak dedi ki:

  Ev hanimiyim üç çocuğum var birisi iki yaşında olduğu çalışamıyorum evde ek iş yapmak istiyorulm

 4. Tuba Keskin dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var

 5. Hatice dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum

 6. Emine dedi ki:

  Kolay gelsin bende yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olun işinizi zamanında teslim edecem

 7. Hafsa dedi ki:

  Merhaba kocaeli izmitte ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum aöf öğrencisiyim paraya ihtiyacım var

 8. Aleyna Kılınç dedi ki:

  Ev hanımıyom 9 aylık bebeğim var engelli paraya ihtiyacım var kına paketlemek istiyorum

 9. Yaşar denli dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var kızım şeker hastası ilaçlarına yetişemiyorum baba emekli kına paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim