PersonelAlımıVar.Net

Evde Kadın Çorabı Paketleme İşi 2024

Evde kadın çorabı paketleme işini sizler için araştırdık. Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılı dönemi herkes kendi yöntemleriyle atlatmaya çalışıyor. Bilindiği gibi ülkemizde her geçen gün işsiz sayısı artmaktadır. Hadi bunu geçtik işi olan da tek bir iş ile yetinmeyip yanına başka iş aramaktadır. Çünkü tek bir iş ile geçinmek çok zor. Bu yüzden çoğumuz evde ek iş arıyoruz. Evde iş imkanı araştırıyoruz.

Evde ek iş yapmayı düşünen insan çok fazla. Evde ek iş yaparak sizde cebinize ek bir para girmesini sağlayabilirsiniz. Akşam normal işinizden döndüğünüzde evdeki vaktinizi değerlendirerek para kazanmayı kim istemez? Evinin verdiği huzur evinde olduğunu bilmek stressiz bir iş yapmak sanırım hepimiz isteriz. Evde kadın çorabı paketleyerek bizim bu hayallerimizi gerçekleştiren bir çok insan bulunmaktadır.

 

Evde İş İmkanları Çoğalıyor!

Ek iş yaparak para kazanmak artık çok kolay. Çünkü firmalar evlere ek iş verme taraftarlarıdır. Onlarında işine gelir bu durum. Evinizde kendinize 2 3 saatinizi ayırarak 2000 TL kazanabilirsiniz. Evde kadın çorabı paketleyerek bu geliri elde etme şansınız var. İş verenin size gönderdiği çorapları paket haline getiriyorsunuz. Her paket başına ücretinizi alıyorsunuz bu ücret 40 50 kuruş olabilmektedir. Bu iş sizi de yormayacaktır. Rahatlıkla evinizde koltuğunuzda yapabilirsiniz. Tabii yaptığınız iş güzel olmalıdır ki iş veren sizle irtibatı kesmesin. Böylelikle işlerinizi güzel yaparsanız sürekli bir iş sahibi olabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey ufak araştırmalarla evde kadın çorabı paketleme işini veren firmaya ulaşmak ve iletişime geçmek. Gerisi ise siz işi yapacaksınız ve ücreti alacaksınız. Ücret işini de firmayla konuşmalısınız ücretlerin ne zaman ödeneceği vs. Bütün soruları sormanızda fayda olacaktır.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. fatma esesn dedi ki:

  merhaba bende iş istiyorum nasıl ulaşacam

 2. Yılmaz Yalçın dedi ki:

  Evde ekstra yapabılecegımız iş arıyorum.

  1. Esma senol dedi ki:

   Evde iş istiyorum elim hızlıdır lutfen yardımcı olursaniz sevinirim

 3. buse dedi ki:

  merhabalar
  daha önce bu tarz işler yaptım elim yatkın ve pratiktir.
  evde yapabileciğim bir ek iş arıyorum bu konuda desteğinizi rica ederim. (sakarya)

 4. Nurgül dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Onur YAMANER dedi ki:

  Merhaba . Niğde ‘de yaşıyorum evde boş vaktim var elim çabuktur. Paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Anonim dedi ki:

  Ben de ve işi paketleme işi yapmak istiyorum çankırıda oturuyorum çok ihtiyacım var