PersonelAlımıVar.Net

Evde Davetiye Katlama İşi 2024

Her dönem düğün olmaktadır. Evde davetiye katlama işi haberi ile sizlerleyiz. Tabii daha çok yaz aylarında olmaktadır. Düğün sahipleri her konuyu ayrıntısına kadar düşünürler. Düşünmek zorundadırlar. Çok güzel bir gün sunmak isterler çünkü gelen misafirlere.

 

Evde Ek İş: Davetiye Katlayın!

Şu zamanlarda evde ek iş arayışlarında büyük bir artış bulunmaktadır. Böyle bir arayışta olanlar için evde davetiye katlama işi gayet uygun bir ek iştir. Boş vakitlerini ek iş yaparak geçirmek isteyenler için evde davetiye yapma işinin inceliklerini sizlere sunacağız.

Her yaştan insanın yapabileceği bir iştir. Maddi durumdan sıkıntısı olanlara ek iş tavsiyelerinde bulunmaya devam ediyoruz. Ev hanımlarının çoğunun derdi eşlerine yardım edememektir. Evde çocuklarına bakmaları gereken hanımlar eşlerine yardımcı olamamasına dert yanmaktadır. Fakat artık durum değişti. Ev hanımları evde iş imkanı ile evde iş yapıyorlar. Eşlerine yardımcı oluyorlar. Ailenin bütçesine ek gelir girmesini sağlıyorlar.

 

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Bir İş?

Evde davetiye katlama işi popüler ek işlerdendir. Özellikle yaz aylarında yoğun istek alan işlerdendir. İşi yetiştiremeyen insanlar bile olabilmektedir. Düğün sahiplerinin bir ton işi olmaktadır. Bu yüzden böyle işleri firmalara verirler kendileri uğraşmak istemezler. Firmalarda iş yoğunluğundan dolayı evlere iş verirler. Firmalarda böylelikle kendi yoğunluğunu azaltmış olur.

Google veya etrafınızda çevrenizde yapacağınız ufak araştırmalar sayesinde ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Davetiye hazırlayan firmalarla iletişime geçmek en mantıklısı olacaktır. Hatta çevrenize salacağınız haber ile evlenenler olduğunda firma yerine direkt size gelebilirler. Düğün davetiyesi için ama bu işten iyi anlıyor olmanız lazım. Çok bir bilginiz yoksa firma aracılığı ile çalışmak daha mantıklı olacaktır. Onlar size işin tüm ayrıntılarını anlatacaklardır.

Firmayla anlaştığınız zaman evinize malzemeler gelecektir. Firma size verdiği ürünleri ne zaman teslim alacağını söyler. Sizde söylenilen zaman içerisinde sizlere verilen davetiyeleri yetiştirmeye çalışırsınız. Firma gelip ürünleri aldığında size ücretinizi öder. Bu iş yazın olsa da aslında yazın yoğun olan şey düğünlerin gerçekleşmesi. Davetiye işi kıştan başlar. O yüzden mevsimlik olarak düşünmeyin. Siz davetiyeleri kışın hazırlayacaksınız yaza hazır vaziyette olması gerekiyor çünkü. Firma ile aranızda bir sıkıntı çıkmadığı taktirde aylık 1500, 2700 TL gibi bir miktar kazanabilirsiniz. Bu sizin işi iyi yapıp yapmadığınızla alakalı bir durumdur.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. seyyit dedi ki:

    zamanım bol ve engelliyim kardeşimle beraber katlayabileceğimi düşünüyorum

  2. su dedi ki:

    merhabalar evde ek iş ımkanlarınızdan yararlanmak ıstıyorum. ılgılenırsenız sevınırım Kocaelı de oturmaktayım.