PersonelAlımıVar.Net

Enka İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Enka İnşaat personel alımı, iş ilanlarının nereden yayınlandığını ve iş başvurusunun nasıl yapılabileceğini merak ediyorsanız bu yazımızda bu tarz soruların cevaplarına ulaşabileceksiniz.

Enka İnşaat ülkemizde en fazla işçi çalıştırmakta olan şirketlerin başında gelmektedir. 2018 verilerine göre yaklaşık 28 bin işçisi bulunmaktadır. 2024 yılıyla birlikte de bu personel sayısında artış olmuştur.

 

Enka İnşaat ve Sanayi Şirketi Hakkında

Şirketin Onursal Başkan’ı Şarık Tara ve Sadi Gülçelik’tir. 1957 yılında ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş adıyla sektöre giriş yapmıştır. Türkiye merkezli olan bu şirketin yurtdışında da bir çok faaliyeti bulunmaktadır.

Adından da anlaşılacağı üzere inşaat sektörü ve sanayi sektöründe adından söz ettirmektedir. Bu iki sektörde ülkemizin en başarılı şirketlerinin başında gelmektedir.

 

Enka Yurtdışı İş İlanları Devam Ediyor mu?

Şirket güncel olarak iş faaliyetlerinde bulunduğundan dolayı sürekli personel ihtiyacı duymuştur. Hem ülkemizde hem de yurtdışında faaliyetlerine devam etmektedir. Yurtdışında çalıştırmak üzere de her yıl içerisinde onlarca personel almaktadır.

 

Enka Devam Eden Projeler

Türkiye’de ve dünyada adından sıkça söz ettiren bu şirketin güncel olarak yürüttüğü işler her zaman diliminde mutlaka olmaktadır. Kendi resmi sitesinde devam eden ve tamamlanan işlerine dair bilgiler vermektedir. Devam eden proje bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayınız.

 

Enka Yurtdışı Maaşları

Şirketin yurtdışı ve yurtiçi verdiği maaşlar oldukça merak konusu haline geldi. Şirket bünyesinde çok sayıda farklı pozisyonlarda eleman çalıştırmaktadır. Her alan için verecek olduğu ücretlerde değişiklik olmaktadır. Ayrıca yurtdışına götürdüğü personellerin aldıkları maaşlar ise ülkemize oranla bir tık daha yüksek seviyelerde olmaktadır. Net olarak öğrenmek için iş başvurusu yapmalısınız ve kabul edildikten sonra sizlere bu konular hakkında bilgi sağlayacaklardır.

 

Enka İnşaat Telefon Numarası ve İletişim

Şirket ile iletişime geçmek istiyor ve aklınıza bulunan soruları sormak istiyorsanız kendi resmi sitelerinden bu imkanı sağlamaktadırlar. Buraya tıklayarak onlar ile iletişim kurabilirsiniz fakat burayı iş başvurusu için kullanmamaktayız. İşler ile alakalı sorularınız varsa sorabilirsiniz fakat iş başvurusu için değil.

 

Enka İnşaat İş Başvurusu

Şirket iş başvurusu yapmak isteyenler için de gerekli bilgileri verdiği bir sayfa oluşturmuş durumda. Staj başvuruları ve iş başvuruları aşağıdaki mail üzerinden gerçekleştirilmektedir. Nasıl mail atacağınızı bilmiyorsanız örnek olarak şu şekilde bir mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek mail: Merhabalar, ben Arda Çelik. 35 yaşındayım ve İstanbul’da ikamet etmekteyim. İnşaat mühendisiyim ve bünyenizde çalışmak istiyorum. Personel alımlarına ve iş başvurusunun nasıl olması gerektiğine dair bilgilendirebilir misiniz? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Arda Çelik

Alanı:

Telefon numarası:

İş ve Staj Başvurusu: recruitment@enka.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.