PersonelAlımıVar.Net

Carrefoursa Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Carrefoursa personel alımı, iş ilanlarının nereden ve nasıl yayınlandığını ve iş başvurusu için neler yapılabileceğini merak ediyorsanız, sizlere bu yazımızda bu konular ile alakalı bilgiler vereceğiz ve en sonunda nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatacağız.

Carrefoursa Türkiye’de en fazla çalışana sahip olan 10. şirket. Yaklaşık 10 bin civarında personeli bulunmakta olan bu firma her yıl yeni mağazalar açarak bünyesine yeni yeni personeller katmaktadır.

 

Carrefoursa Hakkında

Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin ortaklığından oluşmakta olan bir yapıdır. Türkiye’de 100’ün üzerinde şubesi bulunuyor ve bunlardan 22’si hipermarket olarak bilinmektedir. En fazla şubesi İstanbul’da bulunmakla beraber Türkiye’nin bir çok şehrinde şubeleri bulunmaktadır. İlk şubesini 1993 yılının 22 Kasım tarihinde İstanbul’da açmıştır.

 

Carrefoursa Personel Alımı Nasıl Olmaktadır?

Şirket hizmetlerini aralıksız sürdürmekte ve her geçen yıl şube sayısını arttırmaktadır. Şube sayısının artmasıyla birlikte bu şubelerde çalışacak yeni elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu şirkette farklı pozisyonlarda iş imkanı bulmak mümkün. Her iş pozisyonu için aradıkları şartlarda değişiklikler olabilmekte. Genel olarak en çok şu pozisyonlara eleman alımları gerçekleşmektedir:

  • Satış
  • Hizmet
  • Pazarlama
  • Müşteri ilişkileri
  • Yönetim
Zaten sizlere vereceğimiz linkte hangi alanlara alımların yapıldığını görebileceksiniz. Güncel olarak sürekli alım yapılan pozisyonlarda değişiklikler olabilmektedir.

 

Carrefoursa Maaşları Ne Kadar?

Çalışacağınız pozisyona göre alacağınız maaşlarda değişiklikler olacaktır. Fakat bu şirkette alacağınız en düşük ücret +5500 TL olmaktadır. Asgari ücretin artmasıyla birlikte yapılan zam ile birlikte en düşük maaş bu civarlarda olmaktadır. Deneyimleriniz sonucunda alacağınız maaşlarda değişiklikler olacaktır. Her pozisyon için verilen maaşlar değişiklik göstermektedir. İş başvurusu yaptığınızda sizlere geri dönüş sağlanırsa, verilecek olan ücret sizlere bildirilecektir.

 

Carrefoursa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu şirket ile birlikte çalışmak istiyorsanız öncelikle personel alımlarının hangi kategorilerde olduğunu incelemeli ve sizler hangi alanda çalışabileceğinize karar vermelisiniz. Ardından o iş pozisyonu için şirketin istediği iş başvuru şartlarını iyice okumalı ve bu şartları taşıyıp taşımadığınıza karar vermelisiniz. Aşağıdaki link üzerinden hangi alanlara alımların olduğunu görebilirsiniz.

Carrefoursa iş başvuru formu doldurma ve alım yapılacak olan pozisyonları görmek için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.