PersonelAlımıVar.Net

Bim Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bim personel alımı bu yılda devam etmektedir. Market gittikçe büyüdüğünden dolayı ve rekabetten dolayı yatırımlarını arttırmaktadır. Yeni yeni şubeler açmakta olan firma, çalışmak üzere çok sayıda personel aramaktadır. Bim iş ilanları geçtiğimiz yıl gibi bu yılda çok yoğun başvuru almaktadır. Ülkemizde işsizlik sayısınında maalesef gittikçe arttığından dolayı buna benzer mağaza iş ilanlarına artık talep çok arttı.

Bim iş başvuru formu 2024 yılı içinde devam ediyor. Vereceğimiz link üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Başvurunuz onaylanırsa sizlere geri dönüş yapılacaktır. Fakat bahsettiğimiz gibi çok fazla başvuru olduğunu unutmamak lazım. Bim çalışma koşulları ve bim maaşları gibi merak edilen konulara değinelim.

 

Çalışma Koşulları

Market, çalışanlarına değer vermektedir. Fakat çalışanlarında işe değer vermesini istemektedir. Çünkü bu markette çalışan insanlar marketin tanıtımını yapmaktadır. Yetkililer birilerini işe alacağı zaman en dikkat etiği şeylerden birisi güler yüzlü olmaktır. İletişim konusunda becerisi olmaktır. Markette çalışan iseniz müşteriler ile çok iyi iletişim kurabilmeniz onlara çok iyi davranmanız ve sıcakkanlı, samimi olmanız gerekmektedir. Yetkililer bu konulara çok dikkat etmektedir.

Market hafta içi ve hafta sonu saat 09:00 – 21:00 arasında hizmet vermektedir. Burada çalışan personeller ise günlük ortalama 8 saat çalışmaktadır. Markette yıllık izinlerde bulunmaktadır. 5. yılı doldurana kadar bu süre 14 gün, 5.yıl ile birlikte 20 gün olarak belirlenmiştir. Eğer yakınınızda buranın şubesi bulunuyor ve orada çalışma imkanı bulursanız sizler açısından çok daha rahat olacaktır. Gidiş geliş kolay olursa bu sizin için çok güzel bir fırsattır.

Bim maaşları başvuru yapacak insanların çok merak ettiği konudur. Marketin maaşlarına bir göz atalım.

  • Mağaza personeli maaşı ortalama 17.000 – 19.000 TL arasındadır. + Prim vardır.
  • Mağaza müdür yardımcısı ortalama 20.000 – 2100 TL arasındadır. + Prim vardır.
  • Mağaza müdür maaşı ortalama 22.000 – 25.000 TL arasındadır. + Prim vardır.

 

Maaşlar bu şekildedir. Prim ile birlikte daha da artmaktadır. İş başvurusu yapmak isteyenleri sanırım bu miktarlar mutlu edecektir. İnsan kaynakları her zaman kendileri ile çalışacak elemana ihtiyaç olduklarını belirtmektedir.

 

Bim İş Başvurusu

İş başvuru formu marketin resmi sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Alım kategorisini görmek ve başvuru yapmak adına aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırın.

goo.gl/PkxUb8

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.