PersonelAlımıVar.Net

Atakum City Mall Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Atakum City Mall AVM personel alımı yapıyor mu? İş başvuruları nereden olacak? İş ilanları nereden yayımlanıyor? İşçi alımları hakkında merak ettiğiniz şeyler yazımızda.

Samsun’un Atakum ilçesinde açılacak olan ve Samsun’un en büyük AVM’si olarak bilinen City Mall AVM’si bir çok samsunlu vatandaşa ekmek kapısı olacak. AVM açılmak üzere, insanlar ise şimdiden burada nasıl çalışabileceği araştırıyor.

 

Samsun City Mall İş Başvurusu Nasıl Olacak?

Burada çalışmak için AVM’nin tamamen açılması beklemek gerekiyor. İçerisinde onlarca giyim mağazası ve yeme-içme dükkanları bulunacak. Bu dükkanlar ve mağazalar bireysel olarak personel alımlarını yapacak.

Yani örneğin bu AVM’nin içerisinde olacak Koton mağazası, internet üzerinden kendi resmi sitesinden personel alımı yapacak. Bunun için ise Koton’un açılmasını beklemek gerekiyor. Öncelikle AVM içerisinde hangi mağazalar açılacak görmeliyiz ve arından internetten başvuru yapmalıyız.

 

Samsun City Mall İş İlanları Ne Zaman Yayımlanmaya Başlar?

Ciyt mall AVM Samsun’da iş başvurusu açması için öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi AVM’nin açılması gerekiyor. AVM bünyesinde temizlikçi veya güvenlik görevlisi olarak çalışabilirsiniz fakat AVM’nin içerisindeki mağazalarda çalışmak istiyorsanız mağazalara başvuru yapmanız gerekiyor.

AVM’de çalışmak istiyorsanız AVM’nin idari birimiyle görüşmeniz ve hangi pozisyonlara alım yaptığını öğrenmeniz gerekiyor. Ardından başvuruların nasıl gerçekleştiğini sormanız gerekiyor. İçindeki mağazalarda veya dükkanlarda çalışmak istiyorsanız o mağazalara ve dükkanlara başvuru yapmanız gerekiyor.

Hangi mağazaların burada yer alacağını öğrenmek için AVM’nin içerisine girmek gerekiyor fakat AVM açılmadığı için bu mümkün değil. AVM’nin resmi Facebook hesabı bulunuyor. Bu hesaptan hangi markaların dükkanları kiraladığını görebilirsiniz ve bu markalara internetten başvuru yapabilirsiniz. Facebook hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız.

 

AVM Neden Açılmadı?

Normalde belirtilen tarih Eylül ve Ekim civarıydı. Fakat o zamana yetiştiremediler. AVM’nin Genel Müdürü Ahmet Dikkol söyledikleri tarihte açılışı gerçekleştiremedikleri için Samsunlulardan özür diledi. En kısa zamanda buranın açılışını yapacaklarını belirtti. Fakat yine tam bir tarih söylenilmedi. AVM’nin etrafından geçerken görülüyor ki ufak tefek sıkıntıların haricinde her şey tamam gibi. Yakın zamanda AVM’nin açılmasını bekliyoruz. AVM açılmadan 15-20 gün önce mutlaka AVM’nin oralarda bir yere pankart ile açılış zamanı belirtilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Adem dedi ki:

    Güvenlik alımı için nere başvuru yapmak lazım bilen varmi

  2. Rabia dedi ki:

    Çalışmam lazım geçimim için