PersonelAlımıVar.Net

Artvin Ek İş Veren Firmalar 2024

Artvin evde ek iş veren firmalar sayesinde para kazanabilirsiniz. Burası Anadolu’nun 81 ilinden en güzel illerinden bir tanesidir. Karadeniz bölgesinin küçük illerinden olsa da  yaz mevsiminde özellikle Arap turistlerin gözde merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bunaltıcı çöl sıcaklarından kaçan Araplar, mayıs ayından itibaren bu şehrin yaylalarına akın etmektedirler.

O güzel doğası insanı adeta büyüler. Zengin Arap iş adamları yaylardan arazi satın alarak villalar yaptırarak yaz dönemlerinde burada kalmaktadırlar. Turistlerin gözünde cennet gibi bir yer olan bu şehrin yaylaları Arapların sayesinde arsa fiyatları tavan yapmış durumdadır. Peki Artvin’de ne iş yapabilirim derseniz; yaz döneminde turistik faaliyetlerde çalışabilirken kış döneminde de normal bir işte ya da evde iş yaparak para kazanabilirsiniz ya da hem normal işinizi yaparken evde ek iş de yapabilirsiniz. Dilerseniz evde iş imkanı  veren firmaları ve evde hangi tür işleri yapabileceğinizi anlatayım.

 

Artvin Evde Fındık Kabuğu Kırma İşi

Fındık kabuğu kırma işi olması için bir ilde ve ya çevresinde fındık üretiminin fazla olması gerekir. Karadeniz bölgesi tüm dünyada fındık üretiminde namını salmıştır. Dünyaya en fazla ve en kaliteli fındık ihracatı yapan ülkelerin başını Türkiye çeker.

Bu kadar fazla olan bir işin yan iş kollarından biri olan fındık kabuğu kırma işi ise evlere verilmektedir. Daha önceleri makinalara yaptırmayı deneyen firmalar makinaların fındıkları da kırdıklarını görünce artık bu işleri insanlara yaptırmak istemişler. 2000’li yılların başında ise işler evlere girmeye başlamış ve evde iş kavramı doğmuştur. Evde fındık kabuğu kırma işi yaparak kırdığınız kilo başına gerekli ücretinizi alabilirsiniz.

 

Artvin Evde Mandal Paketleme

Mandal günlük hayatımızda sadece çamaşırları asmakta kullanılsa bile üretim yapan firmalar ülkemizde oldukça fazladır. Mandallar üretildikten sonra satışa sunulması gereği paketlenmesi gerekir.  Firmalar yeni iş alanları açmak yerine bu işleri evlere vererek çalışanın yemek, yol gibi ekstra harcamalarını ortadan kaldırmış oluyor. Çalışan ise hiç rahatını bozmadan işini yapmış, parasını kazanmış oluyor.

Artvin evde mandal paketleme işini yapmak istiyorsanız size en yakın eve iş veren firmalar doğrudan iletişime geçmeniz gerecektir. En yakın firmayı bilmiyorsanız internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.