PersonelAlımıVar.Net

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. İş ilanları nereden ve nasıl yayınlanıyor? Nasıl başvuru yapılabilir? Tarzında merak edilen her şey yazımızda.

Burası ülkemizin en güzel şehirlerinden birisidir. Tatil yeri olarak bilinen şehir, her sene binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizin hem kültürel hemde turist bakımından en önemli yerlerinden bir tanesidir. Bu sebeple bu şehrin belediyesine çok fazla iş düşmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2024 yılında da olacak mı diye çok soru almaya başladık. Büyükşehir Belediyesinin dışında ilçe belediyeleri de yıl içerisinde personel alımı yapmaktadır. İlçe belediyelerin ilanlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Belediyelerde çalışmak için sırada olan ve ilanları dört gözle beklemekte olan bir çok insan bulunuyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İmkanları

Şehrin potansiyelinin çok yüksek olmasından dolayı çok fazla personel ile hizmet gerekiyor. Bunun bilincinde olan belediye bünyesinde fazla sayıda personel barındırıyor. Özellikle yaz aylarına yaklaşılmasıyla birlikte hizmetleri çok arttırması gerekmektedir. Şehir her mevsim her anlamda düzenli olmak zorundadır. Bildiğiniz üzere G20 Zirvesi bile burada yapılmıştı. Dünya genelinde Antalya tanınan şehirler arasına girmek üzeredir. Bu sebeple bu şehrin düzeni için çok fazla personel çalışmak zorundadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel maaşları çalışanlarını memnun edecek düzeyde olduğundan da bir çok insan başvurmak istiyor. Bulunduğunuz pozisyona göre aldığınız maaşlar değişiklik gösterebilecektir. En üst ve en alt seviye ile birlikte 30.000 TL- 45.000 TL arasında maaşlar değişebilmektedir.

Bu şehir de dediğimiz gibi sadece büyükşehir belediyesi değil ilçe belediyeleri de personel alımları yapıyor. Antalya Muratpaşa Belediyesi personel alımı da büyükşehir belediyesi personel alımı kadar dikkat çekmektedir. İlçe belediyelerden de haberdar olmakta fayda olacaktır.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları

Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları her sene belirli seviyede personel alımı ilanı yayımlar. İlanlardan güncel şekilde haberdar olmak için aşağıda vereceğimiz belediyenin resmi sitesi olan linki takip etmeniz gerekmektedir. İlanlar belediyenin ve Devlet Personel Başkanlığının resmi siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Güncel şekilde takip etmek için aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayarak bakınız.

https://goo.gl/Pmm7mv

Büyükşehir Belediyesi hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. EREN ÜNAL dedi ki:

  başvurular hala devam ediyor mu ?

 2. İsmail dedi ki:

  İşsizim kaçgundur çallslmlyorum banaiş vermenizi sygllarlmla arz ederim

 3. Hörü bakkal dedi ki:

  Iş arıyorum bana acil iş lazım kafayı yemek üzereyim lütfen yardın edin

 4. Didem Guzel dedi ki:

  Meraba evde paketleme işi yapabilirim el sanatları mezunuyum

 5. Didem Guzel dedi ki:

  Acil iş ariyorum