PersonelAlımıVar.Net

Acıbadem Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Acıbadem hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Acıbadem Hastanesi iş ilanları araştırmakta olan vatandaşlarımıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Burası, ülke geneli personel alımları yapıyor. Hastanenin personel alımı 2024 yılında da devam ediyor.

Hastanelerde çalışmayı isteyen bir çok vatandaşımız bulunuyor. Özellikle son dönemlerde sağlığa yapılan yatırımların oldukça artmasından dolayı bir çok iş pozisyonu oluşmuş durumdadır. Hastane iş ilanları eskisine oranla artık çok daha fazla başvuru almaya başladı.

 

Acıbadem Sağlık Grubu Şirketi Bilgileri

Acıbadem Hastanesi ilk olarak 1991 yılında hizmetlerine başlamış durumdadır. Her yıl yeni yeni hastaneler açmakta olan hastane, şuanda toplamda 22.500 kişiye iş imkanı tanımış durumdadır. Bu sayı her geçen yıl daha da artıyor. Hastane tüm illere yayılmayı hedefliyor. Her yıl yeni şubelerini yeni illerde açmaya devam etmektedir.

Hastaneye iş başvurusu yapmak için vereceğimiz linki kullanabilirsiniz. İş ilanları vereceğimiz link üzerinden güncel şekilde yayımlanıyor. Başvuru pozisyonları için değişen kriterler aranmaktadır. Başvurmak istediğiniz pozisyona bakarak, istenilen başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

 

Hangi Pozisyonlarda Personel Alınıyor?

Bir çok pozisyonda ve ülke genelinde personel alımları yapıyor. Alım yapılacak bazı pozisyonları yazıyor. Buna benzer bir çok pozisyon üzerinde personel alımları gerçekleşecektir.

 • Hemşire
 • Teknisyen
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi
 • Estetisyen
 • Ebe
 • Depo Yetkilisi

Gibi devamında bir çok pozisyonda personel alımları gerçekleşiyor.

 

Acıbadem Sağlık Grubu Maaşları

Hastanenin maaşları çok fazla merak ediliyor. Değişen pozisyonlarda hastanenin verdiği ücretlerde değişmektedir. Bir hemşirenin 20.000 – 40.000 TL arasında bir ücret alındığı bilinmektedir. Acıbadem maaşları 2024 yılında zamlanacaktır.

 

Acıbadem Staj Başvurusu 2024

Staj başvurusu 2024 yılında da olacaktır. Vereceğimiz link üzerinden staj için başvurular yapılmaktadır. Eğer o an staj için alım olacaksa linkte de bulabileceksiniz. Eğer o an alım yoksa link üzerinde de staj başvurusu gerçekleşmemektedir.

Öğrenciler bizlere staj ile ilgili çok fazla soru sorduklarından dolayı bu konuya da değinmek istedik. Hastanenin internet sitesinden alacağınız iletişim bilgileri ile yetkili kişilerle görüşüp, staj için öğrenci seçimlerini nasıl yaptıklarını öğrenebilirsiniz.

 

Acıbadem İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak için vereceğimiz linke bakabilirsiniz. Acıbadem iş ilanları güncel şekilde bu link üzerinden paylaşılıyor. Kendinize uygun iş pozisyonuna tıklayıp, başvuru için aranan şartları dikkatli şekilde okuyup eğer size uyuyorsa başvuru yapabilirsiniz. Başvurular için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. haber dedi ki:

  detaylı bir bilgilendirme olmuş fayda gördüm teşekkür ederim

 2. kamu haberleri dedi ki:

  şu sıralar araştırma yapıyordum bu paylaşımla karşılaştığım iyi oldu sağ olun

 3. Bilgili Sözlük dedi ki:

  Detaylı bir içerik olmuş. Üstelik de akıcı. Teşekkürler

 4. Bu Kadar Bilgi dedi ki:

  Detaylı bir makale olmuş. Baştan sona okudum ve karşılaşmış olduğum için de mutluyum. Teşekkür ederim.