PersonelAlımıVar.Net

3. Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları 2024

3. Havalimanı personel alımı hakkında bir çok insan araştırma yapmaktadır. Yeni bir açıklama ile sonunda havalanına kaç personel alımı yapılacağı netleştirildi. 3. Havalimanı iş ilanları aramaktaysanız sizlere güzel bir haberimiz var. Toplamda 225 bin personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Bu haber bir çok insanı sevindirdi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan burası için 225 bin kişilik istihdamın olacağını belirtti. Bu rakam havalimanında çalışmak için bekleyenleri sevindirdi. Açıklamalarına devam eden Arslan, ilk etapta 100 bin civarı personel alımı yapılacağı söyledi. Ardından 125 bin personel alımının daha olacağını belirtti. Bu durumda toplamda 225 bin kişi havalimanının bünyesinde çalışıyor olacak.

 

3. Havalimanı İş İlanları

İş ilanları şimdiden yoğun talep ile karşılaşıyor. 3. Havalimanı açıldığında personel alımı olacak. Yapımı aşamasında da personel alımları olmaktadır. Havalimanını İGA Şirketi yapmaktadır. İGA havalimanı iş ilanlarına bakarak da yapım aşamasındaki ilanlardan faydalanabilirsiniz.

İga havalimanı iş ilanları sayesinde havalimanının yapım aşamasında iş bulabilirsiniz. Çok sayıda personel ile İga havalimanının yapımını sürdürmektedir. Sürekli de yeni personellere ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple sürekli iş ilanları paylaşıyor. Bu ilanları takip ederek faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayıp bakabilirsiniz.

https://goo.gl/GxxE1N

https://www.careerjet.com.tr/3-havalimani-isleri.html

 

3. Havalimanı temizlik iş ilanları araştırmakta olan bir çok insanımız bulunuyor. 225 Binlik personel alımının içerisinde çok sayıda da temizlik görevlisi alımı olacaktır. Fakat 225 Bin personel alımı henüz hangi kategorilerde gerçekleşecek net bir bilgi bulunmuyor. Fakat şuan devam eden İga iş ilanlarına bakabilirsiniz. İga temizlik işçisi alımı yapıyor mu ilanlara göz atmak gerekiyor.

Havalimanında çalışmak her zaman çok talep görüyor. Bir çok insan havalimanlarında çalışmak istiyor. Bir çok havayolu şirketi de personel alımlarına devam ediyor. Güncel şekilde havayolu şirketlerinin personel alımları ilanlarını takip etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Tarayıcınıza kopyalayınız.

https://goo.gl/C65J92

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Fahretin dedi ki:

  Türk hava yollarında kargo bölümünde iş başvuruda bulunmak ıstiyorum

 2. Mehmet ustundag dedi ki:

  3.havalimaninda inşaat sektörü boya ve sıva işi varsa çalışmak istiyorum beden işçisi olarakta çalışırım lütfen yardımcı olurmusunuz

 3. Ahmet dedi ki:

  İşe alındınız Fahrettin bey 🙂

 4. ÖZNUR dedi ki:

  slm oğlum için iş bakıyordum bu sayfa denk geldi vardır bir hayır inş dönüş yaparsınız:(

 5. Alişan dedi ki:

  Merhaba ben 3.hava alanında uçak temizleme bölümünde iş başvurusu yapmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba orayamı gitmem gerekiyor bilgi verirseniz

 6. Derya ünlü dedi ki:

  Ben hava alanda temizlik işinde çalışmak istiyorum türk hava yollari olabilir ufese olabilir saygılarımla arz ediyorum

 7. Yalçın dedi ki:

  Kendim için iş arıyorum soforluk güvenlik

 8. Oğuzhan dedi ki:

  istanbul havalimanında temizlik işi için alım varsa yardımcı olursanız sevinirim hayırlı Kandiller…

 9. Anonim dedi ki:

  4 yıllık sivil havacılık okulu mezunuyum ingilizcem var is ariyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Bu sekilde iş bulabileceğini düşünüyorsan boşa okumuşsun saygılar.